Bayrampaşa Davul Zurna Ekibi

Bizi en güzel yansıtan, kültürümüzün en değerli simgelerinden olan davul zurna, her zaman düğünlerimizde aradığımız bir sembolü. Atalarımızın müzikle olan bağlantısının en eski dili olan davul, duygularımızı, coşkularımızı dile getirirken hangi yörede olursak olalım, her zaman bizden bir parça gibi olmuştur. Yöresel kostümleri, hoş müzikleriyle davul zurna ekibini mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman görmek isteriz.

Hem işlerinin uzmanı hem de uygun bütçeyle iyi bir ekip performansı görmek herkesin hakkı. Üstelik tüm bunları da en kolay şekilde organize etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Bayrampaşa davul zurna ekibimiz düğünlerinizde, kına gecelerinizde veya sevdiğiniz dostlarınızla bir araya geldiğinizde her zaman yanınızda. Güler yüzleri, iş ciddiyetleriyle davul zurnacı arkadaşlarımız sizlere eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Asker uğurlamanız, gelin çıkarmanız veya sünnet düğününüz olduğunda da ekibimizle programınızın daha renkli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Organizasyonlarınızda her yörenin müzikleriyle farklı, bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, biz günün her saati size davul zurna kiralama hizmeti vermek için hazırız.

Davul Zurna Ekibi organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi ihtiyacınız için Bayrampaşa tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Davul Zurna Ekibi işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Altıntepsi Davul Zurna Ekibi
 • Cevatpaşa Davul Zurna Ekibi
 • İsmetpaşa Davul Zurna Ekibi
 • Kartaltepe Davul Zurna Ekibi
 • Kocatepe Davul Zurna Ekibi
 • Muratpaşa Davul Zurna Ekibi
 • Ortamahalle Davul Zurna Ekibi
 • Terazidere Davul Zurna Ekibi
 • Vatan Davul Zurna Ekibi
 • Yenidoğan Davul Zurna Ekibi
 • Yıldırım Davul Zurna Ekibi

Forum & Yorumlarınız :

Osman Ö.
Merhabalar. Biz iki arkadaş küçük bir iş yeri açaçagız ,açma hazırlıklarımız devam ediyor.Tabiki açılış için davul zurna ekibi düşünüyoruz.Bize ekip konusunda nasıl yardımcı olursunuz.Ulaşım konusunuda sizmi hallediyorsunuz.Ücreti eldenmi bankayamı yatırıyoruz.
Organizasyon 7/24
Merhabalar. Osman bey ,ilginiz için teşekkürler .Öncelikle yeni iş yeriniz hayırlı ugurlu olsun.İrtibat telefonumuzdan bize ulaşırsanız size her konuda yardımcı oluruz .Saygılar
MEHMET K.
İyi günler .Yakında yigenimin sünnet dügününü yapacagız . Bende ona süpriz yapmak istiyorum zamanını ve yerini söylesem davul zurna ekibi gönderebilir misiniz ? Davul zurna ekibini saatlik mi ? günlükmü ? kiralıyabiliyoruz . Ulaşım sizemi ? bizemi ? ait . Teşekürler .
Organizasyon 7/24
İyi günler Mehmet bey .İletişim bölümünden irtibat numarası ile ulaşa bilirsiniz ilginiz için teşekürler.

7 + 1 =