İstanbul Davul Zurna Ekibi

Bizi en güzel yansıtan, kültürümüzün en değerli simgelerinden olan davul zurna, her zaman düğünlerimizde aradığımız bir sembolü. Atalarımızın müzikle olan bağlantısının en eski dili olan davul, duygularımızı, coşkularımızı dile getirirken hangi yörede olursak olalım, her zaman bizden bir parça gibi olmuştur. Yöresel kostümleri, hoş müzikleriyle davul zurna ekibini mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman görmek isteriz.

Hem işlerinin uzmanı hem de uygun bütçeyle iyi bir ekip performansı görmek herkesin hakkı. Üstelik tüm bunları da en kolay şekilde organize etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. İstanbul davul zurna ekibimiz düğünlerinizde, kına gecelerinizde veya sevdiğiniz dostlarınızla bir araya geldiğinizde her zaman yanınızda. Güler yüzleri, iş ciddiyetleriyle davul zurnacı arkadaşlarımız sizlere eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Asker uğurlamanız, gelin çıkarmanız veya sünnet düğününüz olduğunda da ekibimizle programınızın daha renkli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Organizasyonlarınızda her yörenin müzikleriyle farklı, bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, biz günün her saati size davul zurna kiralama hizmeti vermek için hazırız.

Davul Zurna Ekibi organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi ihtiyacınız için İstanbul tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Davul Zurna Ekibi işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Forum & Yorumlarınız :

Kemal K.
merhabalar ben burgazada sakiniyim. buraya da davul zurna hizmeti verebiliyor musunuz. biz nisani eskisehirde yaptik, dugunu adada yapalim diyoruz ama burada kimseyi bulamadik. hangi yoreleri caliyorsunuz. biz ege bolgesi istiyoruz. yardimci olabilir misiniz
Organizasyon 7/24
Merhaba Kemal Bey, Evet efendim burgazadaya da hizmet vermekteyiz. Ekibimiz daha once de adalarda bir cok kez calisti. Yorelerle ilgili sorularinizi ve tarihleri telefonda konusalim. Bize iletisim numaramizdan ulasabilirsiniz. Iyi gunler
mehmet bozkurt
iki davul iki zurna istesek gelirmisiniz ve fiyatı ne kadar olur bize
Organizasyon 7/24
Merhaba Mehmet Bey iki davul iki zurna olarak ta ekip yolluyoruz, biz müşterinin istekleri doğrultusun da hareket ediyoruz, fiyat detaylı bilgi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.
necef turan
sadece gelin hanım evden çıkarken davul zurna çaldırmak istiyoruz bu mümkünmüdür ? yoksa sadece düğünlerdemi çalıyorsunuz
Organizasyon 7/24
Merhaba Necef Bey Gelin çıkarma işi içinde geliyoruz. önemli olan bizim için tarih,başlama saati, ve açık adres olması rezervasyon alıp istediginiz saat ve tarihe arkadaşlarımızı adrese yönlendiriyoruz.
aylin ateş
benim temmuz ayının son haftasında kınam olucak o hafta gelme şansınız olurmu
Organizasyon 7/24
Aylin Hanım Organizasyon 7/24 firması olarak rezervasyon usulü şeklinde çalışıyoruz. rezervasyon aldığınız takdirde yardımcı olabilirim. iletişim bölümündeki telefondan ulaşabilirsiniz. iyi akşamlar
hasan durak
biz malatyalıyız kardeş malatya davul ekibi varmı sizde? bizim dügünlerde olmazsa olmaz
Organizasyon 7/24
Hasan Bey Merhaba Malatya Yöresine Ait Davul Zurna Ekibimiz Vardır, İsteğinize Yöresel Kıyafetli Olarak ta Hizmet Verebiliyoruz, Daha Detaylı Bilgi İçin İletişim Bölümünden İrtibat Kurabilirsiniz. İyi Günler
arda yüksel
davul ekip olarak kaç kişi
Organizasyon 7/24
Merhaba Arda Bey, Arkadaşlarımız 2 Kişi Olarak Geliyorlar Kendi Araçlarıyla Ulaşımlarını Sağlıyorlar. Telefonla İrtibat kurabilirsiniz, İyi Akşamlar.
alper aksoy
beşiktaş bölgesi için davul zurna düşünüyorum fiyatlarınız nedir
Organizasyon 7/24
Merhaba Alper Bey,
Fiyatlar suresine gore degismektedir, telefonla bilgi alabilirsiniz.

6 + 6 =