Beylikdüzü Davul Zurna Ekibi

Bizi en güzel yansıtan, kültürümüzün en değerli simgelerinden olan davul zurna, her zaman düğünlerimizde aradığımız bir sembolü. Atalarımızın müzikle olan bağlantısının en eski dili olan davul, duygularımızı, coşkularımızı dile getirirken hangi yörede olursak olalım, her zaman bizden bir parça gibi olmuştur. Yöresel kostümleri, hoş müzikleriyle davul zurna ekibini mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman görmek isteriz.

Hem işlerinin uzmanı hem de uygun bütçeyle iyi bir ekip performansı görmek herkesin hakkı. Üstelik tüm bunları da en kolay şekilde organize etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Beylikdüzü davul zurna ekibimiz düğünlerinizde, kına gecelerinizde veya sevdiğiniz dostlarınızla bir araya geldiğinizde her zaman yanınızda. Güler yüzleri, iş ciddiyetleriyle davul zurnacı arkadaşlarımız sizlere eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Asker uğurlamanız, gelin çıkarmanız veya sünnet düğününüz olduğunda da ekibimizle programınızın daha renkli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Organizasyonlarınızda her yörenin müzikleriyle farklı, bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, biz günün her saati size davul zurna kiralama hizmeti vermek için hazırız.

Davul Zurna Ekibi organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi ihtiyacınız için Beylikdüzü tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Davul Zurna Ekibi işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

  • Adnan Kahveci Davul Zurna Ekibi
  • Barış Davul Zurna Ekibi
  • Büyükşehir Davul Zurna Ekibi
  • Cumhuriyet Davul Zurna Ekibi
  • Dereağzı Davul Zurna Ekibi
  • Gürpınar Davul Zurna Ekibi
  • Kavaklı Davul Zurna Ekibi
  • Marmara Davul Zurna Ekibi
  • Sahil Davul Zurna Ekibi
  • Yakuplu Merkez Davul Zurna Ekibi

Forum & Yorumlarınız :

Bekir Sa.
Merhabalar.Yakında yiğenimin düğünü var Ona sürpriz yapmak istiyorum.Zamanını söylesem davul zurna ekibi yönlendirebilirmisiniz.Birde diğer giderle ilgili bilgi verebilirmisiniz .Ödeme eldenmi? yoksa bankayamı?Saygılar.
Organizasyon 7/24
İyi günler Bekir bey. İletişim bölümünden irtibat numarası ile bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz.İlginiz için teşekkürler.
Abdullah öb.
Merhabalar.Beylikdüzü ilçesi Adnan Kahveci mahallesinde ikamet etmekteyim eşimin emekliliği ile ilgili davullu zurnalı eğlence tertip etmek istiyorum.Bu eğlencenin maliyeti ve diğer giderleri ne kadar tutar bununla ilgili bana bilgi lütfen.
Organizasyon 7/24
Merhabalar.Abdullah bey.Sizler bizlere iletişim bölümümüzden irtibat numarası ile bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz .İlginiz için teşekkürler.

6 + 8 =