İstanbul Lokma, Pişi ve Tavuk Pilav Dağıtım Ekibi Kiralama

Lokma tatlısı, geleneksel mutfağımızın en güzel temsillerinden birisidir. Osmanlı zamanından saray lokması olarak günümüze kadar gelen bu tatlı, malzemelerinin kolaylıkla temin edilmesi ve yapımının basit olmasıyla geçmişten günümüze değerini hiç kaybetmeden önemini korumuştur.

Lokma tatlısının yapımı ne kadar kolay olsa da en lezzetli lokma dökümü için deneyim ve bilgi ön sıradadır. Bunun için hijyen ve kullanılan ürünlerin kaliteli olması gerektiğinin farkındayız.

Herkesin lezzetle yiyebileceği hayır lokması döktürmek istiyorsanız İstanbul ekibimiz her bölgede hizmetlerini veriyor. Mevlüt ve cenazelerinizde de uzman kadromuz, belirlediğiniz saatte eksiksiz bir şekilde, donanımlarıyla yerlerinde oluyorlar. Sağlıklı, taze, lezzetli ve bir o kadar da ucuz lokma dağıtımı için bir telefon uzağınızdayız.

Aynı zamanda İstanbul Pişi ve Tavuk Pilav Dağıtım Ekibi olarak özel günlerinizde ve hayır organizasyonlarınızda kaç kişilik isterseniz ona uygun bir şekilde hazırlanarak geliyoruz ve davetlilerinize ya da misafirlerinize ikramlarınızı dağıtıyoruz. Detaylı bilgi için telefonla iletişime geçip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu özel günlerinizde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız

İstanbul Lokma döktürme, İstanbul Lokma dağıtımı, İstanbul Hayır Lokması ve İstanbul Ucuz Lokma Fiyatları, İstanbul Lokmacı, İstanbul Tatlı Dağıtımı, İstanbul Tavuk Pilav, İstanbul Tavuklu Pilav ile hizmetinizdeyiz.

Lokma, Pişi ve Tavuk Pilav Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokma, Pişi ve Tavuk Pilav Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için İstanbul tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma, Pişi ve Tavuk Pilav Dağıtım Ekibi Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Forum & Yorumlarınız :

Raziye A.
İyi günler dilerim. Kızımın okulunda pilav günü yapılacak.Yanında tatlı olursa daha güzel olacağını düşündük. Ben okul aile birliğinde görev aldım. Üyelerimize lokma dağıtım ekiplerinin kiralama bedellerini araştırma görevi verildi. Ben de sizin lokma dağıtım ekibinizin kiralama bedelini ve diğer şartlar hakkında bilgi almak istemiştim.
Organizasyon 7/24
Merhabalar Raziye Hanım , bize telefon numaramızdan ulaşırsanız size daha sağlıklı bilgi verebiliriz. İyi günler.
Cemil C.
Selamlar .Ben Üsküdar ilçesi Selamiali mahallesi sakiniyim.Kızımın terfi töreni için şöyle arkaşları ile beraber bir yemek verip akabinde lokma ziyafeti vermek istiyorum.Onun için lokmadağıtma ekibi kiralamak istiyorum.Bana yardımcı olursanız memnun olurum.
Organizasyon 7/24
Merhabalar.Cemil bey .Tabiki yardımcı oluruz.Ama sizler bizleri iletişim hatlarımızdan ararsanız.Bizlerde sizlere daha iyi hizmet veririz.
Kardelen U.
İyi günler.Biz Kazım Kara Bekir Paşa Mahallesinde oturuyoruz.Kızımın hastalığından şifa bulması için mahallemizde lokma dağıtmak istiyorum.Ben hiç bir şeyle uğraşmak istemiyorum. sadece ücretini vereyim ,detayları siz halledin.Zamanı henüz belirlemedik ama sizden lokma dağıtım ekibiniz ile ilgili bilgi almak istiyoruz,teşekkürler.
Organizasyon 7/24
Merhaba Kardelen hanım.Allah'tan kızınıza şifa diliyoruz.İrtibat numaramızdan bize ulaşırsanız size detaylı bilgi verebiliriz,iyi günler.
Sinan K.
Merhabalar. Sultançiftliği Mahallesinde ikamet ediyorum. Okulumuzun yararına pilav günü düzenliyoruz. Bunun yanında lokma dağıtım ekibinizi de çağırmayı düşünüyoruz. Bizi fiyatlarınız, taşıma ve ekip hakkında bilgilendirmenizi okul aile birliği adına rica ediyorum.
Organizasyon 7/24
Merhaba Sinan Bey. İletişim bölümünden telefon numaramız ile bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz. İyi günler.
Mehmet K.
Merhabalar. Ben Ümraniye'den yazıyorum. Burada faaliyet gösteren kız öğrenci yurdumuz bulunmaktadır.300 tane öğrencimiz var. Çalışanlarımızla birlikte yuvarlak olarak 350 kişiyiz, lokma dağıtım ekibinizi kiralamak istiyoruz. Fiyat konusunda bize yardımcı olmanızı diliyoruz.
Organizasyon 7/24
Merhaba Mehmet Bey. Tabiiki size yardımcı oluruz, bize telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olacaktır. ?
Serkan E.
Merhabalar. Biz Esenler'de , Oruçreis Mahallesinde ikamet etmekteyiz. Bir Cuma günü Devlet Hastahanesinin bahçesinde hayır için lokma dağıtmayı düşünüyoruz. Lokma dağıtım ekibini bize yönlendirir misiniz? Fiyat konusunda bilgi alabilir miyiz? Gününü tayin ettikten sonra dağıtım esnasında bizim orada bulunmamız gerekli mi?
Organizasyon 7/24
Merhaba Davut Bey. İletişim bölümünden bize telefonla ulaşırsanız fiyat ve detaylar hakkında görüşebiliriz. İyi günler dileriz. ?
Zahide Tüten
İyi Günler, Annemin 40 ı için lokma döktürücektik 500 kişi için fiyat alabilirmiyim
Organizasyon 7/24
Merhaba Zahide Hanım, fiyat ve detaylı bilgi için iletişim bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Ahmet Pehlivan
Merhabalar, Lokma döktürmek istiyoruz dedemin hayrına, sarıyer merkezde olacak, fiyat alabilirmiyiz
Organizasyon 7/24
Merhaba Ahmet Bey, Fiyatlarımız dönemsel olarak ve kişi sayısına göre değişiyor. Telefon ile ararsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

10 + 4 =