İstanbul Palyaço Kiralama

Sadece Doğum Günü Organizasyonlarında değil, açılış, tanıtım, düğünlerinizde de Palyaço Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Palyaçolar çocuklar kadar yetişkinlerinde de sevdiği ve ilgi gösterdiği kostümlü karakterlerdir.

Çocuklarınızın mutlu günlerini daha da neşeli bir hale getirmek için palyaçolarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Oyunlar oynatma, yüz boyama ve diğer aktivitelerle çocuklarınızı ve misafirlerinizi eğlendirip aynı zamanda da birbirleriyle muhabbetlerini de arttıracaktır.

Palyaço Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Palyaço Kiralama ihtiyacınız için İstanbul tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Palyaço Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Forum & Yorumlarınız :

Ateş Belen
Doğum günü için palyaço düşünüyoruz. fiyat ve içerik bilgisi verebilirmisiniz
Organizasyon 7/24
Merhaba Ateş Bey. içerikte yüz boyaması sosis balon etkinliği yarışmalar ve oyun aktiviteleriyle geçmektedir.Fiyat bölgeye ve süreye göre degişmektedir
Nihal Soydaş
Çocuğumun doğum günü var ve 6 yaşına giriyor, arkadaşlarıyla beraber eğlenmelerini istiyoruz biz de zaten yoğun çalışan kişileriz , geldiğinizde çocuklara yuz boyama ve balon oyunları yapabiliyor musunuz?
Organizasyon 7/24
Merhaba Nihal Hanım ; elemanlarımız bu konu hakkında gayet eğitimli kişiler, yüz boyama , balon oyunları devamlı yaptığımız şeyler. Telefonla ararsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.
Kemal Ari
Çocukların doğum günü için palyaço çağırmak istiyoruz, fiyatlarınızı öğrenebilir miyiz
Organizasyon 7/24
Fiyatlarımız bölgelere ve döneme göre değişmektedir, telefonla bilgi alabilirsiniz.

1 + 5 =