Başakşehir Palyaço Kiralama

Sadece Doğum Günü Organizasyonlarında değil, açılış, tanıtım, düğünlerinizde de Palyaço Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Palyaçolar çocuklar kadar yetişkinlerinde de sevdiği ve ilgi gösterdiği kostümlü karakterlerdir.

Çocuklarınızın mutlu günlerini daha da neşeli bir hale getirmek için palyaçolarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Oyunlar oynatma, yüz boyama ve diğer aktivitelerle çocuklarınızı ve misafirlerinizi eğlendirip aynı zamanda da birbirleriyle muhabbetlerini de arttıracaktır.

Palyaço Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Başakşehir tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Palyaço Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

  • Altınşehir Palyaço Kiralama
  • Bahçeşehir 1. Kısım Palyaço Kiralama
  • Bahçeşehir 2. Kısım Palyaço Kiralama
  • Başak Palyaço Kiralama
  • Başakşehir Palyaço Kiralama
  • Güvercintepe Palyaço Kiralama
  • Kayabaşı Palyaço Kiralama
  • Şahintepe Palyaço Kiralama
  • Şamlar Köyü Palyaço Kiralama
  • Ziya Gökalp Palyaço Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Orhan Turhan
Özel bir anaokulunda yönetim bölümünde çalışıyorum.Anaokulu öğrencilerimize yönelik,hem eğitim amaçlı hem de eğlenceli programlar hazırlama gayreti içindeyiz.Yine böyle bir hazırlık çalışmalarımız devam ediyor.Sizden bu çalışmalarımızda bize palyaço gurubunuzu yönlendirerek destek vermenizi bekliyoruz.Palyaço arkadaşlarımız gurup olarak mı çalışıyorlar yoksa bireysel mi? Biz gurup olarak kiralarsak ücreti bireysel mi,gurup olarak mı belirleyeceksiniz?Faaliyetleri hakkında da geniş bilgi verirseniz sevinirim,iyi günler.
Organizasyon 7/24
Merhaba Orhan Bey,çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.Sizin isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz.Bize irtibat numaramızdan ulaşırsanız daha net cevaplar verebiliz,iyi günler.
Fatih D.
Merhabalar,ben Başakşehir,Ziya Gökalp Mahallesinde oturmaktayım.Bir hafta sonra köfteci dükkanı açacağız.Açılışımızda palyaço kiralamak istiyoruz.Fakat bu konuda hiç bir bilgiye sahip değiliz.Fiyatlar nedir,inşallah bütçemizi aşmaz.Bize bu konularda bilgi verebilirseniz çok memnun oluruz,iyi günler.
Organizasyon 7/24
Merhaba Fatih Bey.Palyaço kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz.İrtibat numaramızdan bize ulaşırsanız bilgi alabilirsiniz,teşekkürler.
Fatma C.
İyi günler. Başakşehir ilçesi.Bahçeşehir 2. kısım mahallesinde ikamet etmekteyim. Çocuklarımızı bir haftalık okuma kampına alıyoruz .Sürenin sonunda ödül olarak palyaço kiralayıp gösteri sunmayı düşünüyoruz.Bize içerik hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz.
Organizasyon 7/24
Merhabalar .Fatma hanım. Tabikii yardımcı oluruz.Sizlere özel paket proğramlarda var.Sizler bizleri arasanız bizler sizleri daha iyi bilgilendiririz.

7 + 10 =