Başakşehir Davul Zurna Ekibi

Bizi en güzel yansıtan, kültürümüzün en değerli simgelerinden olan davul zurna, her zaman düğünlerimizde aradığımız bir sembolü. Atalarımızın müzikle olan bağlantısının en eski dili olan davul, duygularımızı, coşkularımızı dile getirirken hangi yörede olursak olalım, her zaman bizden bir parça gibi olmuştur. Yöresel kostümleri, hoş müzikleriyle davul zurna ekibini mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman görmek isteriz.

Hem işlerinin uzmanı hem de uygun bütçeyle iyi bir ekip performansı görmek herkesin hakkı. Üstelik tüm bunları da en kolay şekilde organize etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Başakşehir davul zurna ekibimiz düğünlerinizde, kına gecelerinizde veya sevdiğiniz dostlarınızla bir araya geldiğinizde her zaman yanınızda. Güler yüzleri, iş ciddiyetleriyle davul zurnacı arkadaşlarımız sizlere eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Asker uğurlamanız, gelin çıkarmanız veya sünnet düğününüz olduğunda da ekibimizle programınızın daha renkli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Organizasyonlarınızda her yörenin müzikleriyle farklı, bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, biz günün her saati size davul zurna kiralama hizmeti vermek için hazırız.

Davul Zurna Ekibi organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi ihtiyacınız için Başakşehir tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Davul Zurna Ekibi işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

  • Altınşehir Davul Zurna Ekibi
  • Bahçeşehir 1. Kısım Davul Zurna Ekibi
  • Bahçeşehir 2. Kısım Davul Zurna Ekibi
  • Başak Davul Zurna Ekibi
  • Başakşehir Davul Zurna Ekibi
  • Güvercintepe Davul Zurna Ekibi
  • Kayabaşı Davul Zurna Ekibi
  • Şahintepe Davul Zurna Ekibi
  • Şamlar Köyü Davul Zurna Ekibi
  • Ziya Gökalp Davul Zurna Ekibi

Forum & Yorumlarınız :

Muzaffer Adalı
Merhabalar. Başakşehir, Ziya Gökalp Mahallesinden yazıyorum. Hafta sonu düğünümüz var. Davul zurna ekibi kiralamak için ne yapmalıyız? Kira bedeli ne kadardır acaba? Ekibiniz profesyonel midir? Size nasıl ulaşabilirim? Zamanımız kısıtlı olduğu için bu işi bir an önce sonuçlandırmak istiyorum.
Organizasyon 7/24
Merhabalar Muzaffer Bey. Ekibimizin profesyonel olduğundan emin olabilirsiniz. Bize daha önceden ulaşmanız iyi olacaktır. Yine de irtibat numaralarımızdan bize ulaşın , bir an önce size yardımcı olabilelim. İyi günler.
Muzaffer Adalı
Merhabalar. Düğünümüz için davul zurna ekibi kiralamak istiyoruz. Çalışma şartlarınızı öğrenmek istiyoruz. Ekibinizin profesyonel olduğunu düşünüyoruz. Biz memnun kalırsak eminiz ki sizin için de çok iyi olacaktır. Fiyat , ulaşım , barınma konusunda bilgi almak istiyoruz. Teşekkürler.
Organizasyon 7/24
Merhabalar Muzaffer Bey. Ekibimizin profesyonel olduğundan emin olabilirsiniz.Daha önce de Başakşehir'de çalışmalarımız oldu.İrtibat telefonlarımızdan bize ulaşırsanız size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.İyi günler.
İsmail Yar.
Merhabalar. Ben Başakşehir'de ikamet ediyorum. Bir işyeri açılışımız var. Açılışta bir günlük davul zurna ekibi kiralamak istiyoruz. Ekibinizi buraya gönderir misiniz? Bir günlük kiralama bedeli ne kadar tutar? Ulaşım, ekipmanların taşınması nasıl olacak? Size nasıl ulaşabilirim? Bilgi verirseniz memnun olurum,teşekkürler.
Organizasyon 7/24
Merhabalar İsmail Bey. Elbette ekibimizi Başakşehir'e gönderebiliriz. Diğer detayları görüşmek için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

3 + 6 =