Avcılar Palyaço Kiralama

Sadece Doğum Günü Organizasyonlarında değil, açılış, tanıtım, düğünlerinizde de Palyaço Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Palyaçolar çocuklar kadar yetişkinlerinde de sevdiği ve ilgi gösterdiği kostümlü karakterlerdir.

Çocuklarınızın mutlu günlerini daha da neşeli bir hale getirmek için palyaçolarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Oyunlar oynatma, yüz boyama ve diğer aktivitelerle çocuklarınızı ve misafirlerinizi eğlendirip aynı zamanda da birbirleriyle muhabbetlerini de arttıracaktır.

Palyaço Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Avcılar tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Palyaço Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

  • Ambarlı Palyaço Kiralama
  • Cihangir Palyaço Kiralama
  • Denizköşkler Palyaço Kiralama
  • Firuzköy Palyaço Kiralama
  • Gümüşpala Palyaço Kiralama
  • Merkez Palyaço Kiralama
  • Mustafa Kemal Paşa Palyaço Kiralama
  • Tahtakale Palyaço Kiralama
  • Üniversite Palyaço Kiralama
  • Yeşilkent Palyaço Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Cansu M.
Merhabalar.Yiyenimin doğum gününde palyaço çağırmak istiyorum.Bu onun için sürpriz olacak.Eminim çok sevinecektir.Palyaço arkadaşlar balonlara şekil verme ve yüz boyama yapıyorlardır ,bundan başka neler yapıyorlar?Bir de yarım günlük kiralama ücreti ne kadardır öğrenebilir miyim?
Organizasyon 7/24
Merhaba Cansu Hanım.Daha başka oyunlar ve eğlenceli yarışmalar da düzenliyorlar.Bize irtibat numaramızdan ulaşırsanız fiyatlarımız için bilgi alabilirsiniz.
Emrah Z.
Merhabalar.Bir ay sonra sünnet düğünümüz var.Palyaço kiralamak istiyorum.Ne gibi etkinlikleriniz oluyor?Bizim bu konuda ne yapmamız lazım.Fiyatlarınız hakkında bilgi verir misiniz?Ödeme ne şekilde yapılacak,kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?palyaço arkadaşlar tecrübeli mi?
Organizasyon 7/24
Merhaba Emrah Bey.Biz bu alanda uzmanız,arkadaşlarımızda tecrübeli ve eğitimlidirler.Bize irtibat numaramızdan ulaşırsanız size bilgi verebiliriz.

6 + 1 =