Avcılar Davul Zurna Ekibi

Bizi en güzel yansıtan, kültürümüzün en değerli simgelerinden olan davul zurna, her zaman düğünlerimizde aradığımız bir sembolü. Atalarımızın müzikle olan bağlantısının en eski dili olan davul, duygularımızı, coşkularımızı dile getirirken hangi yörede olursak olalım, her zaman bizden bir parça gibi olmuştur. Yöresel kostümleri, hoş müzikleriyle davul zurna ekibini mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman görmek isteriz.

Hem işlerinin uzmanı hem de uygun bütçeyle iyi bir ekip performansı görmek herkesin hakkı. Üstelik tüm bunları da en kolay şekilde organize etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Avcılar davul zurna ekibimiz düğünlerinizde, kına gecelerinizde veya sevdiğiniz dostlarınızla bir araya geldiğinizde her zaman yanınızda. Güler yüzleri, iş ciddiyetleriyle davul zurnacı arkadaşlarımız sizlere eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Asker uğurlamanız, gelin çıkarmanız veya sünnet düğününüz olduğunda da ekibimizle programınızın daha renkli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Organizasyonlarınızda her yörenin müzikleriyle farklı, bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, biz günün her saati size davul zurna kiralama hizmeti vermek için hazırız.

Davul Zurna Ekibi organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi ihtiyacınız için Avcılar tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Davul Zurna Ekibi işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

  • Ambarlı Davul Zurna Ekibi
  • Cihangir Davul Zurna Ekibi
  • Denizköşkler Davul Zurna Ekibi
  • Firuzköy Davul Zurna Ekibi
  • Gümüşpala Davul Zurna Ekibi
  • Merkez Davul Zurna Ekibi
  • Mustafa Kemal Paşa Davul Zurna Ekibi
  • Tahtakale Davul Zurna Ekibi
  • Üniversite Davul Zurna Ekibi
  • Yeşilkent Davul Zurna Ekibi

Forum & Yorumlarınız :

Osman Karakaya
Ben üniversite mahallesi sakiniyim.Dokuz yıldır gelmeyen oğlum yurt dışından gelecek .Dediğimiz tarihte ,şöyle tam kadro davul zurna ekibi istiyorum . Merasim töreninin bana maliyetini diğer giderlerle ilgili bilgi vere bilirmisiniz?
Organizasyon 7/24
Merhaba.Osman bey.Öncelikle gözünüz aydın.Tabiki yardımcı oluruz. Yanlız sizler bizleri iletişim hattımızdan telefonlarımızı ararsanız sizlere tam teşekküllü bir şekilde yardımcı oluruz .Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
Orhan Çel.
Merhabalar .Ben avcılar ilçesi Denizköşkler mahallesinde oturuyorum.Davul zurna ekibi kiralamak istiyorum.Asker uğurlaması için eve terminale eve tasıma barınma giderleri ne kadar acaba bana yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.
Organizasyon 7/24
Merhabalar Orhan bey.size tabiki yardımcı oluruz orhan bey.Daha önce ekibimiz Avcılar ve mahallenizde merasimlere katıldılar .Bize iletişim hattımızdan ulaşırsanız sizlere daha detaylı bilgi verebiliriz.

8 + 8 =