Güngören Palyaço Kiralama

Sadece Doğum Günü Organizasyonlarında değil, açılış, tanıtım, düğünlerinizde de Palyaço Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Palyaçolar çocuklar kadar yetişkinlerinde de sevdiği ve ilgi gösterdiği kostümlü karakterlerdir.

Çocuklarınızın mutlu günlerini daha da neşeli bir hale getirmek için palyaçolarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Oyunlar oynatma, yüz boyama ve diğer aktivitelerle çocuklarınızı ve misafirlerinizi eğlendirip aynı zamanda da birbirleriyle muhabbetlerini de arttıracaktır.

Palyaço Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Güngören tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Palyaço Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Palyaço Kiralama
 • Akıncılar Palyaço Kiralama
 • Gençosman Palyaço Kiralama
 • Güneştepe Palyaço Kiralama
 • Güven Palyaço Kiralama
 • Haznedar Palyaço Kiralama
 • Mareşal Çakmak Palyaço Kiralama
 • Mehmet Nesih Özmen Palyaço Kiralama
 • Merkez Palyaço Kiralama
 • Sanayi Palyaço Kiralama
 • Tozkoparan Palyaço Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Mehmet Merkez
Merhabalar.Öncelikle aklımdaki soruları sormak istiyorum.Palyaço kiralama orginizasyon düzenlemelerinizi uygun fiyatlardamı?Palyaço kiralamalarında her zaman yanımız damısınız ?Bizler özel paketleriniz varmı?Yaşadığım mahalle Mareşal Çakmak mahallesinde ikamet ediyorum mahalleye göremi fiyat veriyorsunuz.Bana bilgi verirseniz iki kişilik palyaço ekibi kiralamak istiyorum.TEŞEKKÜRLER.
Organizasyon 7/24
Merhabalar Mehmet bey.Aklınızdaki tüm soruları cevap vere bilmemiz için sizler bizleri iletişim bölümümüzden irtibat numarası ile bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz.İlginiz içim TEŞEKKÜRLER.
Tuğba Ö.
Merhabalar.Ben Güngören ilçesi Mareşal Çakmak mahallesinde ikamet etmekteyim.Mehmet Nesih Özmen mahallesinde Cafe açma düşüncesindeyim .Tabiki açılışta palyaçoda olacak üç gün sürecek bu açılışta profesyonel palyaço ekibi kiralamak istiyorum.Bu konu ile ilgili bana bilgi verirseniz çook mutlu olurum TEŞEKKÜRLER.
Organizasyon 7/24
Merhabalar.Tuğba hanım .Öncelikle hayırlı olsun .Bizi tercih ettiğiniz içim teşekkürler.Bu konu bizim uzmanlık alanımız sadece sizlerin bizleri araması yetrli yardımcı oluruz.
Fadime C.
Hayırlı günler evladım. Ben Güngören ilçesi Abdurrahman Nafiz Gürman mahallesinde ikamet etmekteyim.Bir haftaya yakın zamanda torunumun sünnet düğünü var Ona sürpriz yapmak istiyorum.Zamanını tam olarak söylesem bana iki kişilik palyaço ekibi yollarmısınız?Teşekkür ederim...
Organizasyon 7/24
İyi günler Fadime hanım.Bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkürler.Sizler bizleri iletişim bölümümüzün irtibat numaralarından bizleri ararsanız yardımcı olabiliriz.

10 + 5 =