Güngören Davul Zurna Ekibi

Bizi en güzel yansıtan, kültürümüzün en değerli simgelerinden olan davul zurna, her zaman düğünlerimizde aradığımız bir sembolü. Atalarımızın müzikle olan bağlantısının en eski dili olan davul, duygularımızı, coşkularımızı dile getirirken hangi yörede olursak olalım, her zaman bizden bir parça gibi olmuştur. Yöresel kostümleri, hoş müzikleriyle davul zurna ekibini mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman görmek isteriz.

Hem işlerinin uzmanı hem de uygun bütçeyle iyi bir ekip performansı görmek herkesin hakkı. Üstelik tüm bunları da en kolay şekilde organize etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Güngören davul zurna ekibimiz düğünlerinizde, kına gecelerinizde veya sevdiğiniz dostlarınızla bir araya geldiğinizde her zaman yanınızda. Güler yüzleri, iş ciddiyetleriyle davul zurnacı arkadaşlarımız sizlere eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Asker uğurlamanız, gelin çıkarmanız veya sünnet düğününüz olduğunda da ekibimizle programınızın daha renkli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Organizasyonlarınızda her yörenin müzikleriyle farklı, bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, biz günün her saati size davul zurna kiralama hizmeti vermek için hazırız.

Davul Zurna Ekibi organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi ihtiyacınız için Güngören tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Davul Zurna Ekibi işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Davul Zurna Ekibi
 • Akıncılar Davul Zurna Ekibi
 • Gençosman Davul Zurna Ekibi
 • Güneştepe Davul Zurna Ekibi
 • Güven Davul Zurna Ekibi
 • Haznedar Davul Zurna Ekibi
 • Mareşal Çakmak Davul Zurna Ekibi
 • Mehmet Nesih Özmen Davul Zurna Ekibi
 • Merkez Davul Zurna Ekibi
 • Sanayi Davul Zurna Ekibi
 • Tozkoparan Davul Zurna Ekibi

Forum & Yorumlarınız :

Güvenç Ar.
Merhabalar .Ben kendi düğünüm için davul zurna ekibi kiralamak istiyorum fakat ekibin hem kına gecesi kız evinde hem de düğün esnasında çalmasını istiyorum yani iki farklı gün için olacak nasıl ayarlama yapa biliriz.
Organizasyon 7/24
Merhaba. Güvenç bey.Davul zurna ekibi olarak istediginiz şekilde hizmet vermekteyiz.Kına gecesi ve düğün esnasında da hizmetimiz vardır..Detaylar için bize ulaşırsanız konuşabiliriz.İyi günler.
Nesih Öz.
Hayırlı günler.Benim bir sorum olacak.Asker eğlencesi düzenlemek istiyorum kına gecemde çalacak davul zurna ekibi arıyorum.Gece ,gündüz çalacaklar. Tam gün çalışacak elemanlarınız varmı ?Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?
Organizasyon 7/24
Merhabalar.Nesih bey.İsteklerinizi çok rahat karşılarız proplem yapmayın. Yanlız siz bize iletişim telefonlarından ulaşırsanız daha rahat bilgi vere bilirsiniz.

9 + 6 =