Bahçelievler Palyaço Kiralama

Sadece Doğum Günü Organizasyonlarında değil, açılış, tanıtım, düğünlerinizde de Palyaço Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Palyaçolar çocuklar kadar yetişkinlerinde de sevdiği ve ilgi gösterdiği kostümlü karakterlerdir.

Çocuklarınızın mutlu günlerini daha da neşeli bir hale getirmek için palyaçolarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Oyunlar oynatma, yüz boyama ve diğer aktivitelerle çocuklarınızı ve misafirlerinizi eğlendirip aynı zamanda da birbirleriyle muhabbetlerini de arttıracaktır.

Palyaço Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Bahçelievler tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Palyaço Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Bahçelievler Palyaço Kiralama
 • Çobançeşme Palyaço Kiralama
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama
 • Fevzi Çakmak Palyaço Kiralama
 • Hürriyet Palyaço Kiralama
 • Kocasinan Merkez Palyaço Kiralama
 • Şirinevler Palyaço Kiralama
 • Siyavuşpaşa Palyaço Kiralama
 • Soğanlı Palyaço Kiralama
 • Yenibosna Merkez Palyaço Kiralama
 • Zafer Palyaço Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Rıza Er
Bize palyaço lazım oldu.Organik ürün tanıtım fuarına katılacağız.Bu esnada palyaço ekibinizden yardım alarak daha fazla dikkat çekmeyi hedefliyoruz.Bu bağlamda palyaço ekibiniz neler yapabilirler?Bize iki palyaço arkadaş yeterli olacaktır.Fuardaki standımızın yerini ve zamanı bildirsek,bizimle bir hafta çalışacak iki palyaço arkadaşı gönderir misiniz?Fiyat konusunda da bilgilendirirseniz memnun olurum,iyi günler.
Organizasyon 7/24
İyi günler Rıza Bey,palyaço arkadaşlarımız alanlarında eğitimli olup,farklı gösteriler yapıyorlar.Ayrıntıları daha sağlıklı bilgi vermemiz açısından bize telefon numaramızdan ulaşmanız gerekmektedir.
Feyyaz B.
Merhabalar.Bir hafta sonra yiğenimin düğünü var ona sürpriz yapmayı düşünüyorum.Gününü ve zamanını söylesem palyaço ekibini göndere bilirmisiniz?Bana ekip hakkında ve diğer bütün konularda yardımcı olursanız memnun olurum.Teşekkürler.
Organizasyon 7/24
İyi günler Feyyaz bey.İletişim bölümümüzün irtibat numaralarından bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Ferudun A.
Merhabalar.Ben Bahçelievler ilçesi Kocasinan Merkez mahallesinde ikamet etmekteyim.Biz üç kafadar büyük bir işletme açmayı düşünüyoruz.Hazırlıklarımız son hızıyla devam ediyor.Tabikii açılış gününüde kutlamak niyetindeyiz.Açılışa hareket amaçlı palyaço ekibi kiralamak istiyoruz .Bize ekip ve diğer konularda yardımcı olurmusunuz?
Organizasyon 7/24
Merhabalar.Ferudun bey.İletişim bölümümüzün irtibat numarası ile bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz.ilginiz için teşekkürler.

8 + 8 =