Bahçelievler Davul Zurna Ekibi

Bizi en güzel yansıtan, kültürümüzün en değerli simgelerinden olan davul zurna, her zaman düğünlerimizde aradığımız bir sembolü. Atalarımızın müzikle olan bağlantısının en eski dili olan davul, duygularımızı, coşkularımızı dile getirirken hangi yörede olursak olalım, her zaman bizden bir parça gibi olmuştur. Yöresel kostümleri, hoş müzikleriyle davul zurna ekibini mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman görmek isteriz.

Hem işlerinin uzmanı hem de uygun bütçeyle iyi bir ekip performansı görmek herkesin hakkı. Üstelik tüm bunları da en kolay şekilde organize etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Bahçelievler davul zurna ekibimiz düğünlerinizde, kına gecelerinizde veya sevdiğiniz dostlarınızla bir araya geldiğinizde her zaman yanınızda. Güler yüzleri, iş ciddiyetleriyle davul zurnacı arkadaşlarımız sizlere eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Asker uğurlamanız, gelin çıkarmanız veya sünnet düğününüz olduğunda da ekibimizle programınızın daha renkli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Organizasyonlarınızda her yörenin müzikleriyle farklı, bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, biz günün her saati size davul zurna kiralama hizmeti vermek için hazırız.

Davul Zurna Ekibi organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi ihtiyacınız için Bahçelievler tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Davul Zurna Ekibi işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Bahçelievler Davul Zurna Ekibi
 • Çobançeşme Davul Zurna Ekibi
 • Cumhuriyet Davul Zurna Ekibi
 • Fevzi Çakmak Davul Zurna Ekibi
 • Hürriyet Davul Zurna Ekibi
 • Kocasinan Merkez Davul Zurna Ekibi
 • Şirinevler Davul Zurna Ekibi
 • Siyavuşpaşa Davul Zurna Ekibi
 • Soğanlı Davul Zurna Ekibi
 • Yenibosna Merkez Davul Zurna Ekibi
 • Zafer Davul Zurna Ekibi

Forum & Yorumlarınız :

Mahmut Erol
Selamün aleyküm.Cumhuriyet mahallesinde oturan bir sakinim.Torunumun sünnet merasimi için davul zurna ekibi kiralamak istiyorum.Ama kafama takılan konular var.1 .ücreti 2 .ekibin taşınması 3. ekibin profesyonel olup olmaması gibi v s konular bilgi verirmisiniz.
Organizasyon 7/24
Aleykümselam.Mahmut bey kafanıza takılan bütün bu konuları bize iletişim hattımızdan ulaştığınız zaman en ala şekilde halledecegiz. .Saygılar.
Mahmut er.
Selamlar.Ben Siyavuşpaşa mahallesi sakiniyim.Çobançeşme mahallesinde yeni açacağım market açılışına davul zurna ekibi kiralamak istiyorum.Yanlız iki gece iki gündüz olmasını istiyorum.Gelecek ekibin barınma ihtiyaçları size mi?bize mi? yoksa hepsi içindemi bana blgi lütfen.
Organizasyon 7/24
Merabalar.Mahmut bey.İletişim bölümünden irtibatnumarası ile bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz. ilginiz için teşekürler.

4 + 9 =